KONST / Litografier / Färglitografi 13294206
nr 1329 4206
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Löpare, Stadion. Signerad, numrerad 125/296, bladets mått: 75x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:41:04
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)